~~ POSIADASZ SZALIK, KTÓREGO NIE MA NA STRONIE? WYŚLIJ JEGO ZDJĘCIE DO NAS! ~~ redakcja.szalewisly@gmail.com ~~Zbiór wiślackich szali


Strona poświęcona szalikom Wisły Kraków. 

Pomysł stworzenia galerii powstał kilka lat temu, jednak dopiero teraz udało się go zrealizować. Celem naszego portalu jest zgromadzenie dobrej jakości zdjęć wszystkich szali Wisły, które ujrzały światło dzienne. Zachęcamy wszystkich do pomocy - jeśli posiadasz szalik, którego nie ma w galerii - pisz do nas na e-mail. Podpowiemy jak zrobić zdjęcie szalika by godnie prezentował się na naszej stronie. Dane znajdują się w zakładce "KONTAKT". 

Wszelkie sugestie dotyczące wyglądu strony jak również danych na niej zawartych są mile widziane. Liczymy na Twoją pomoc.


W dziale "POSZUKIWANE" zamieszczone są zdjęcia szalików, które udało sie gdzieś, kiedyś "dorwać", jednak jakość tych zdjęć pozdostawia wiele do życzenia. Bedziemy też tutaj wpisywać również szale, o których istnieniu wiemy a niestety nie posiadamy zdjęcia.


Dział "U BRACI" poświęcony będzie ciekawostkami szalikowymi naszych braci z Wrocławia, Gdańska czy Tarnowa. 


"W STREFIE" - to zakładka z szalami, które aktualnie można nabyć w Strefie Kiboli bądź w sklepie Reymonta 22.


Będziemy starali się być na bieżąco w temacie nowości szalikowych - o wszystkim będziemy informować w aktualnościach. Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebook'u - będą pojawiały się różne ankiety, ciekawostki, zdjęcia itp.


Sami jesteśmy kolekcjonerami szali od wielu lat. Ta galeria ma na celu zebranie wszystkich szali w jednym miejscu co ułatwi szukanie danego wzoru oraz informacji o naszych jakże cennych i pieknych barwach. Jesteśmy ciekawi ile wyszło wszystkich szalików Białej Gwiazdy na przestrzeni lat.


Wykonujemy również projekty graficzne - szale, vlepki, smycze, koszulki, bluzy, kalendarze oraz wszystko inne czego potrzebujesz. Napisz do nas na maila a na pewno Ci pomożemy.


Z WIŚLACKIM POZDROWIENIEM

Redakcja