~~ POSIADASZ SZALIK, KTÓREGO ZDJĘCIA NIE MA NA STRONIE? ZRÓB FOTO I WYŚLIJ JE DO NAS! ~~ 1906wisla@interia.pl ~~Zbiór wiślackich szali


Galeria szlaików WIsły Kraków.

Celem galerii jest zgromadzenie dobrej jakości zdjęć wszystkich szali Wisły, które ujrzały światło dzienne. Zachęcamy wszystkich do pomocy - jeśli posiadasz szalik, którego nie ma na stronie - napisz do nas. Podpowiemy jak zrobić zdjęcie szalika by godnie prezentował się na naszej stronie. Dane znajdują się w zakładce "KONTAKT". 

Wszelkie sugestie dotyczące wyglądu strony jak również danych na niej zawartych są mile widziane. Liczymy na Twoją pomoc.


W dziale "POSZUKIWANE" zamieszczone są zdjęcia szalików, które udało sie gdzieś, kiedyś "dorwać", jednak jakość tych zdjęć pozdostawia wiele do życzenia. Bedziemy też tutaj wpisywać również szale, o których istnieniu wiemy a niestety nie posiadamy zdjęcia.


Staramy się być na bieżąco w temacie nowości szalikowych - o wszystkim informujemy w aktualnościach. Zapraszamy też do śledzenia naszego profilu na Facebook'u - będą pojawiały się różne ciekawostki, zdjęcia itp.


Sami jesteśmy kolekcjonerami szali od wielu lat. Ta galeria ma na celu zebranie wszystkich zdjęć szali w jednym miejscu co ułatwi szukanie danego wzoru oraz informacji o naszych jakże cennych i pieknych barwach. Jesteśmy ciekawi ile wyszło wszystkich szalików Białej Gwiazdy na przestrzeni lat.


Wykonujemy również projekty graficzne - szale, vlepki, smycze, koszulki, bluzy, kalendarze oraz wszystko inne czego potrzebujesz. Napisz do nas a na pewno Ci pomożemy.


Z WIŚLACKIM POZDROWIENIEM