~~ POSIADASZ SZALIK, KTÓREGO ZDJĘCIA NIE MA NA STRONIE? ZRÓB FOTO I WYŚLIJ JE DO NAS! ~~ 1906wisla@interia.pl ~~Szal cegiełka - pomoc Lechii

2013-04-04 11:10:37

Kilka dni temu bracia z Gdańska wydali szalik upamiętniający dzień, w którym doszło do wypadku w drodze powrotnej z meczu w Gliwicach. Szal sprzedawany w postaci "cegiełki", z którego całkowity zysk przeznaczony będzie na dalsze rehabilitacje Kuby "Maszoka", który w dalszym ciągu przebywa w szpitalu i przechodzi kolejne operacje. Pierwsza tura szali rozeszła się błyskawicznie przed meczem z Wisłą kilka dni temu. Zainteresowanie i chęć pomocy przerosła oczekiwania. Szale się skończyły a chętnych wciąż bardzo dużo. Druga tura szali już się szyje, a nasi bracia prowadzą zapisy na profilu "Masa kasy dla Masy" na Facebooku.

 

Link do profilu

 

Cena szalika to jedyne 30 zł


Jest możliwość wysyłki szalików, dlatego wszelkie pytania proszę kierować na priv na wyżej opisanym profilu. Jest również możliwość wysyłki za granicę.

Szaliki powinny być już na początku przyszłego tygodnia do odbioru w Gdańsku.

Niżej prezentujemy projekt szalika a wieczorem wrzucimy zdjęcia. Gorąco zachęcam wszystkich do kupna. Jedyna okazja nabycia tego szala jest właśnie teraz. Kupując szalik pomagasz Kubie odzyskać zdrowie!
Kuba - czekamy, aż wrócisz na właściwe tory, bez bólu i w pełni sił. Wracaj do nas szybko!

« powrótLICZNIK SZALIKÓWPolecane Strony