~~ POSIADASZ SZALIK, KTÓREGO ZDJĘCIA NIE MA NA STRONIE? ZRÓB FOTO I WYŚLIJ JE DO NAS! ~~ 1906wisla@interia.pl ~~Kibice dla Dawidka !

2012-12-05 22:25:24, komentarzy: 0

Dawid Zapisek - wielki, mały kibic, którego już niestety nie ma wśród Biało-Zielonej braci. Kibic, który mimo swojej choroby zawsze stał przy Lechii, pokonując wiele przeciwności, by pojawić się na meczu ukochanego BKS-u. Kibic, dla którego Biało-Zieloni mogą zrobić jeszcze jedną rzecz - pomóc ufundować nagrobek.

SKLG "Lwy Północy, w porozumieniu z rodzicami  ŚP. Dawida, rozpoczyna zapisy na szalik cegiełkę, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na nagrobek dla naszego najwierniejszego małego kibica. Motywem przewodnim szalika cegiełki będzie wizerunek Dawida oraz hasło znane nam wszystkim: "Żeby żyć, trzeba mi dymu rac, tego dopingu, głosów z tysięcy gardeł na stadionie".
Kupując taki szalik, każdy z nas może podziękować Dawidowi za jego nieustępliwość i wierność ukochanym barwom. Doceńmy godność, z jaką reprezentował Lechię Gdańsk. Sprawmy, by nagrobek został ufundowany dla Lechisty od Lechistów, dla kibica od kibiców.

Szalik zostanie wykonany metodą tkaną w technologii HD. Koszt szalika wynosi 40 zł. Istnieje możliwość wysyłki szalika kurierem za dodatkową opłatą 16 zł.

W tytule przelewu wpisujemy DAWID ZAPISEK oraz w  przypadku wysyłki: dokładny adres, imię i nazwisko oraz numer telefonu. Jeżeli tych informacji zabraknie lub będą niepełne, szalik nie zostanie wysłany. Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wysyłki za granicę.

Zapisujemy się i wpłacamy pieniądze do 31 grudnia 2012. Planowany odbiór szalików nastąpi około 15 stycznia.

Projekt: 

Nr rachunku: 
86 1030 0019 0109 8530 0040 6557 (City Bank Handlowy)

Dane do przelewu: 
Stowarzyszenie LWY POLNOCY
ul. Wielki Młyny 16/8 
80-849 Gdansk / Polska


info: LWY PÓŁNOCY

« powrót

Dodaj nowy komentarz
LICZNIK SZALIKÓWPolecane Strony