~~ POSIADASZ SZALIK, KTÓREGO ZDJĘCIA NIE MA NA STRONIE? ZRÓB FOTO I WYŚLIJ JE DO NAS! ~~ 1906wisla@interia.pl ~~Allegro przesiąknięte podróbami

2012-11-08 13:09:51


Już wszystkim znany użytkownik buba_g03 znów zalewa nas podróbami Bieżanowa i Azorów. Tym razem od sztuki zażyczył sobie 50zł. Pomyślcie ile zarobił już na tych szalach jak produkcja wychodzi niecałe 20 zł za sztukę, a ten frajer sprzedawał nawet za 150 zł jeden szal. Kolejny raz informuję Was byście nie kupowali od niego szali. Nie warto trzymać w domu podrobionych szalików kupionych od kogoś, kto Wiślę traktuje jak **** i perfidnie dorabia sobie ładnych pieniędzy na szalach klubu, których barw nie szanuje!

 

Jak będziemy z tym walczyć wspólnie, następnym razem nie będzie mu sie opłacało wydawać falsyfikatów. Im mniej sprzeda, tym mniej zarobi.

 

Do grona użytkowników sprzedających podróby należą jeszcze: malazbartek oraz 7renifer7. Oni natomiast sprzedają szaliki dorobione Prokocimia i Złotego Wieku. Na ogólnopolskim forum szalikowym już wszyscy rozpisują się, że użytkownik malazbartek sprzedaje również podrobione szaliki innych klubów, natomiast użytkownik 7renifer7 to pasiasta niewiasta z Woli Duchackiej. Sami przyznajcie, że nie są to ludzie godni tego byście dawali im kasę do kieszeni!

 

zdjęcia porównawcze oryginałów z podróbami znajdziecie TUTAJ

« powrótLICZNIK SZALIKÓWPolecane Strony